Ahogy arról már korábban beszámoltunk, a komáromi vasember újra versenybe szállt, sérülése után Indiában kerékpározik. Szőnyi Ferenc az indulás előtt videóban is bejelentkezett, amelyből kiderült, a verseny kicsit másképp alakul, mint tervezték.
Semmi örömük nem volt az újpesti szurkolóknak a labdarúgó NB I 22. fordulójában vasárnap: hazai pályán 5-0-ás vereséget szenvedtek a Ferencvárosi Torna Clubcsapatától, és egy újpesti szurkoló is…