A Fidesz EP képviselője szerint mielőbbi tűzszünet kell.
A Fidesz EP képviselője…
A Fidesz EP képviselője…
Mutatjuk! (+18)
Lemondott a Veresegyházt 1965. szeptember 1-jétől tanácselnökként, majd 1990. október 12-től polgármesterként irányító Pásztor Béla: bit.ly/3YTRIMy