Az alap-, osztatlan és mesterképzésekre, illetve a felsőoktatási szakképzésekre február 15-én zárult a jelentkezés.
A változtatás az új felsőoktatási jelentkezési és pontszámítási rendszerbe illeszkedik, amely az egyetemek nagyobb önállóságát célozza.
/posztok.hu







