Míg a nemzeti kormány 2010 óta a tizenegyedik nemzeti konzultációt hirdette meg, ezúttal az energetikai szankciókról, addig Márki-Zay Péter mozgalma most először kérde...
Míg a kormány az energiaválságról kérdezi a magyarokat, addig a bukott, Amerikából pénzelt a kormányt buktatná "konzultációjával". Kinek mi a fontos, ugyebár...