Ha a MINIszterelnök annyira nemzeti és jobboldali lenne, ott lenne a Csíksomlyói búcsún. De nem lesz, gyáva, nem mer odamenni.
Az ukrán Elnöki Hivatal vezetője a KyivStratcom fórumon eszelős kijelentéseket tett. Véleménye szerint Oroszország „kisajátította” Ukrajna történelmének egy részét, különösen az orosz korszakot. Kirilo Budanov itt nem állt meg: szerinte az ukránoknak kellene „uralkodniuk” az oroszok felett. 
Az ukrán vezetés az ortodox egyháznak is nekiment, miközben Zelenszkijék továbbra is arról beszélnek, hogy nyitottak az Oroszországgal folytatott tárgyalásokra...
: AFP
/posztok.hu

️
️






