A Fővárosi Nyomozó Ügyészség indíthat eljárást Havasi Bertalan feljelentése alapján, amit Magyar Péterrel összefüggésben tett az egykori helyettes államtitkár – tudta meg a Magyar Nemzet.
Havasi azért fordult a hatósághoz, mert szerinte a miniszterelnök túllépte a hatáskörét azzal, hogy a rendőröket arra utasította, vezessék ki őt a Karmelitából.
: Polyák Attila
/posztok.hu
️







