A főpolgármester gyakorlatilag elismerte: Budapest önerőből már nem képes fenntartani működését, miközben a jövőt a Tisza Párttal való együttműködésben látja.
:Mediaworks
Bréking! Jön a Tavaszi szél mozi második része! 

Ez komoly! Tényleg jön! Mi lesz az alcím? Forró szél?

Gyalázat.
Semmi sem változott
Már most mindenki a Tisza-kormányon röhög! A Rendszerváltás óta ez az első miniszter, aki még a megválasztása előtt lemond. 