Nem először üzenik az ukránok: mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy Magyarország ne jusson hozzá az olajhoz és a gázhoz. Dmitro Korcsinszkij ukrán militáns és politikai aktivista, a szélsőjobboldali Ukrán Nemzeti Gyűlés – Ukrán Népi Önvédelem szervezet korábbi vezetője szerint Magyarország és Szlovákia a múltba néző, elmaradott országok, amelyeknek nincs is szükségük gázra meg olajra.
A miniszterelnök kijelentette, hogy Magyarország történelmileg mindig is a Nyugathoz tartozott. Orbán Viktor szerint az Európai Unió nem értékeket, hanem egyszerűen piacot képvisel számunkra.
Egy ingatlan eladásánál minden a jól belőtt árral kezdődik — és sokszor ott is bukik el. Hiába a tulajdonosi megérzés, a szomszéd példája vagy a friss festés, a piaci értéket ma is jóval összetettebb…
Budapesten már jelen van az önvezető technológia: az első kerületben már tesztelik a negyedik szintű önvezető autókat, amelyek képesek önállóan kezelni a forgalmi helyzeteket. A fejlesztéseknek…