Aki arra keresi a választ, hogy a brüsszeli vezetők miért jelölték Magyar Pétert a tavaszi választásra, az megtalálja a Tisza-csomag fejezeteiben.
Bővebben a kommentek közt található cikkünkben.
A kecskeméti Háborúellenes Gyűlésen Csiszár Jenő felidézte, hogy Jeffrey Sachs amerikai közgazdász szerint Magyarország olyan diplomáciai helyzetbe került, ami Európában ritkaság, és úgy véli, hogy Orbán Viktor a kettős pályás diplomácia nagymestere. A miniszterelnök szerint hazánknak agyasnak kell lennie és előre kell mennie.
Cikkünk a komemntek között.
: Mediaworks
Aki arra keresi a választ, hogy a brüsszeli vezetők miért jelölték Magyar Pétert a tavaszi választásra, az megtalálja a Tisza-csomag fejezeteiben.
Bővebben a kommentek közt található cikkünkben.


Folytatjuk a „Hol a pénz?" sorozatunkat: Szegedi zsinagóga felújítása – 1 milliárd Ft
#holapénz #holvanapénz #kormanyzatiprojekt
Részletek a kommentben
Történelmünk arra tanít minket, hogy, miként Orbán Viktor is megállapította Kecskeméten, csak magunkra számíthatunk. 

Pete Hegseth: Lezárult a hidegháború utáni amerikai külpolitika korszaka
Részletek
️
A 907. július 4. és 7. között zajlott dicsőséges pozsonyi csata már megmutatta a jövőt:
Európa nyugati fele vadászterületnek tekinti Magyarországot. 
Ilyen volt a kecskeméti háborúellenes gyűlés (Képgaléria!)
További képek kommentben 
Fotók: Demokrata/Vogt Gergely 