A digitális polgári körök találkozója elsöprő sikert aratott, a kormány erőfeszítései célba értek. A jobboldali, konzervatív közösség megmutatta egységét a hétvégén, immár a digitális politikai…
Budai Gyula rendzavarás miatt fordult a hatósághoz.
Ez alkalommal fiatalkorúak is voltak a közelében.
/posztok.hu



Orbán Viktor köszönetet mondott: Bencsik András volt a polgári körök megszületésének kulcsa.




