Végtelenül szomorú, hogy húsvéthétfőn tért meg a Jóistenhez Ferenc pápa, de azt tudtuk, hogy már régóta nincs jól. Vendégünk ugyanakkor úgy fogalmazott, az nagyon szép, hogy még megérhette a nagyhét…
Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes felidézte, milyen sokat tett a magyarokért a Szentatya.
Kiváló kapcsolatot ápolt a pápa a magyarsággal.
/posztok.hu







🤜⚽
: AFP/Hans Lucas/Martin Bertrand