A helyzet katasztrofális: egekben az energiaárak, miközben az ellátási gondok kárvallottja a nyugat-európai lakosság.
Mi a különbség a nyugat-európai és közép-európai energiapolitikák között? Milyen tényezők okozzák az energiaárak elszállását nyugaton? Nézzünk a mélyére!