Fideszesnek nem adja 
#Ultrahang #NógrádiGyörgy #közönség

Tegnap Bécsben tartottunk Nógrádi Györggyel egy nagyszerű közönségtalálkozót. Olyan sokan jöttek el, hogy egy külön termet is…
Ott a pont!
Értem Én hogy 24%-os infláció, és rettenetes minden, de
PRÓBÁLJ MEG SZÁLLÁST FOGLALNI HÚSVÉTRA...
️ nahát, még egy balos világvége várakozás, ami nem jött be
Szakértelem....
️
1 héttel ezelőtt!
Életem legszebb napja volt!