Márki-Zay múlt héten Orbán Viktort hívta vitázni. Nem sikerült. 3 napja Lázár Jánost hívta ki. Nem jött össze. Ma már Deák Dánielt vinné a pástra. Gondolom ez sem jön össze. Szépen lassan csak eléri a…
"Kormányváltás után mindenkinek ingyenes 1 gigabyte-os mobilinternet-csomagot biztosítana az ellenzék – jelentette be a Egységben Magyarországért csütörtöki, digitalizációról…