Benkő Tibor honvédelmi miniszter, Papp László, Debrecen polgármestere és Szloszjár Balázs dandártábornok, az MH 5. Bocskai István Lövészdandár parancsnoka is beszédet mondott az MH 5. Bocskai István Lövészdandár megalapításának hetvenedik évfordulója alkalmából megrendezett „70 éve a hazáért, 30 éve Debrecenért” jubileumi ünnepségen Debrecenben, a Kossuth téren.
A beszédet követően, Papp László polgármester zászlószalagot adományozott a dandár részére. A rendezvényen Ruszin-Szendi Romulusz altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnoka is részt vesz.
/posztok.hu





Az Orbán-kormánynak sikerült 2021-re a legolcsóbb rezsiköltségeket kialakítani a régióban.
Amíg 10 évvel ezelőtt az Európai Unióban a magyarok fizettek a legtöbbet az áramért, és itt volt a második…

️ De várjál, most akkor kiderült, hogy Gelgő hazudott? Vagy Feriék csak neki nem szóltak?
Melyik a kellemesebb megoldás, Gelgő?

