A tréner szerint hiába született a 3-0-s hazai győzelem az első találkozón, kimerítő kilencven percen vannak túl
Josep Guardiola, a Manchester City vezetőedzője szerint fárasztó körülmények között tudták kivívni a Bayern München elleni továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből.