Aki későn foglal, magasabb árakkal találkozik, vagy egyszerűen már nem kap helye
Aki későn foglal, magasabb…
Aki későn foglal, magasabb…
Botka Endre feldúltan nyilatkozott a Ferencváros paksi veresége után.
🟢