A két válogatott hetedik egymás elleni mérkőzésén hetedszer született magyar siker
A magyar női kézilabda-válogatott 25-21-re nyert Izland vendégeként az olimpiai kvalifikációs világbajnokság selejtezőjének első, szombati mérkőzésén. A visszavágót szerdán 18.15-től rendezik Érden.