Húsvét vigíliáján a budapesti Szent István-bazilikában tartott szentmisét az esztergom-budapesti érsek
Húsvét vigíliáján a budapesti Szent István-bazilikában tartott szentmisén Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek azt hangsúlyozta, hogy Jézus feltámadása örömhír és küldetés.