A hétszeres bajnok csapat 22. alkalommal jutott kupadöntőbe, ahol korábban is mindig a Veszprémmel talá
A címvédő Veszprém után a bajnok Szeged jutott döntőbe a férfi kézilabda Magyar Kupában, mivel 38–26-ra legyőzte a Dabast az elődöntőben, a győri négyes döntő szombati játéknapján.