A tálibok erkölcsrendészete szóvivője azzal indokolt, hogy a nők…
Az elitvilágbajnokságra készülő magyar jégkorong-válogatott - többek között Nagy Gergő két góljával - hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a japán csapatot a Sárközy Tamás Emléktorna nyitó napján, csütörtökön a Tüskecsarnokban.