Új devizaháború indult be, a jegybankok világszerte kamatemelési ciklusokkal küzdenek az…
Időközi…
Az árstopokat támadja a baloldal!
Értesüléseink szerint a szentendrei OMV kúton nincs benzin, a Shell állomásánál pedig dízel. Önök találkoztak hasonló készlethiánnyal az ország bármelyik pontján?