Megette a fene az összes kampányt és propagandafilmet, ha maguk az ideológusok ássák meg az egyenlőség sírját.
Nem követtem…
Nem követtem…
„Hogy lesz ebből előrelépés a tabellán? Normális esetben a játékosokat kellene megkérdezni.”
️
