A Dk új szlogenje mától:
Ingyen áram, ingyen víz,
lopj el mindent, amit bírsz!
XXI. Század Intézet: A régi leninista stratégiát alkalmazza a baloldal, mely szerint „minél rosszabb, annál jobb”
XXI. Század Intézet: A régi leninista stratégiát alkalmazza a baloldal, mely szerint „minél rosszabb, annál jobb”
/posztok.hu






