„Szerencsére túltettem magam rajta, megint, és minden rendben van”
„Szerencsére túltettem magam…
„Szerencsére túltettem magam…
A Disney a…
Bukások, drámák, mennybemenetelek.
Ugyan nem kötelező pártalapítványt létrehozni, erre a rendszerváltás…
Szentesi Zöldi László:Közösen kell újra felépítenünk azt, ami elveszni látszik, és ez sikerülni fog. #mandiner