Nézőpont Intézet: így oszlik majd meg a 199 parlamenti man
A Nézőpont Intézet szerint a Fidesz marad többségben a következő parlamentben is. Ezt egy részletes mandátumbecsléssel támasztják alá, melyben arra tesznek kísérletet, hogy a 106 választókörzet legvalószínűbb győztese mellett megbecsüljék a 93 listás mandátum eloszlását is.
Hát milyen érdekes, hogy 10 nappal a választások előtt mikor egyes kutatások Tisza győzelmet vizionálnak hirtelen mennyi szerencsevadász megvilágosodott, hirtelen lelkiismeretes lett. Persze sorra…