Magyar Péter nem, a Fidesz viszont szervez békemenetet - Ennyire frusztráltak a tiszások
"Inkább egyből a Kozma utcai börtönbe menjetek. Inkább előbb, mint utóbb" - így reagáltak a tiszások a…
"Inkább egyből a Kozma utcai börtönbe menjetek. Inkább előbb, mint utóbb" - így reagáltak a tiszások a…
/posztok.hu








