A rakétákat az Iránhoz közel álló húszi lázadók által ellenőrzött területről indították
Egy amerikai romboló szombaton megsemmisített két, Jemenből indított hajó elleni ballisztikus rakétát, amikor a térségben egy támadásban eltalált konténerhajó vészjelzésére reagált - közölte a hadsereg.