A 2021 júniusában elrajtolt építkezés a bicskei vasútállomás térségének egy rendkívül összetett, több feladatelemből álló fejlesztése, amely két ütemben valósul meg.
#VHíd #Bicske #IMCS #intermodális #NIFZrt #magyarépítők #regon
A 2021 júniusában elrajtolt építkezés a bicskei vasútállomás térségének egy rendkívül összetett, több feladatelemből álló fejlesztése, amely két ütemben valósul meg.
#VHíd #Bicske #IMCS #intermodális #NIFZrt #magyarépítők #regon
Döntött a kormány 
Döntött a kormány:
- az élelmiszerár-stopot 2022. október 1-ig,
- a hitelmoratóriumot és a kamatstopot 2022. december 31-ig,
- a benzinárstopot 2022.…
A total of…
Így teszik tönkre a brüsszeli bürokraták Európát:
Magyarország, illetve Orbán Viktor miniszterelnök és az Európai Unió intézményrendszere közötti…
Tehát F.O.S.:
Árstoppal harcolni az infláció ellen: ROSSZ
Adóemeléssel harcolni a klímaváltozás ellen: JÓ
Magyarország előre megy, nem hátra!
Az meg van, hogy az erőszakoskodó jobbikos indul az elnökségért?