2010 óta a nemzeti kormány elérte a közel teljes foglalkoztatottságot, így ma Magyarországon már majd 4,8 millióan dolgoznak.
Napló/2127: Szerdán délben az azerbajdzsáni, kazah, kirgiz, török, türkmén és üzbég festőművészek a Parlamentbe látogattak. Sajtótájékoztatón mutattam be őket és beszéltem az egyhetes képzőművészeti táborról, melyet Lakiteleken, a Hungarikum Ligetben töltenek.
Goretity Józseffel bemutattuk Sultan Raev, a TURKSOY főtitkárának magyarul megjelent “Kárhozat” című kötetét. A sajtótájékoztató végén a szerző dedikálta könyvét a résztvevőknek.
A parlamenti körséta után a Gobelin teremben díszebéden láttam vendégül az alkotótábor résztvevőit.
/posztok.hu


️
️

Mi sem hátrálunk meg soha! NO migration, NO gender, NO war!
