Létrehoztam az MDF Baráti Körét!
Elég volt Magyar Péter színjátékából! Az ukrán vezetéssel való összejátszása komoly veszélyt jelent Magyarország energiaellátására. Tisztán látható, hogy a Barátság kőolajvezeték leállítása egy politikai zsarolás, amivel mesterséges üzemanyagválságot akarnak előidézni, hogy egy háborúpárti kormányt juttassanak hatalomra.
Ez a felelőtlen játszma a Kiskunságban élő családok mindennapjait is közvetlenül fenyegeti, hiszen a dráguló üzemanyag és a megnövekedett szállítási díjak miatt a boltokban is áremelkedés következne be és a fűtésszámlák is az egekbe szöknének.
Egyedül a Fidesz-KDNP vezette nemzeti kormány áll ki következetesen a magyar érdekek mellett, és képes megvédeni az ország energiaellátását a külső nyomásgyakorlással szemben.
Nekik Ukrajna, nekünk Magyarország az első!
A Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu




️

