Felháborító látni, hogy miközben egy ország népe a háború borzalmait éli át, addig a vezetőik luxusban dőzsölnek a francia Riviérán.

Ábrahám Róbert új filmje, a Monaco hadtest, pontosan ezt a képmutatást mutatja be. Felfedi, hogy amíg a frontra küldött emberek az életüket adják, addig a korrupt elit az európai adófizetők pénzén élvezi az életet.

Brüsszel a háborút finanszírozza, nem a békét; a korrupt elitet támogatja, nem a bajba jutott népet.

Ez ismét bizonyítja, hogy a magyar kormány álláspontja a helyes: egyetlen fillért sem szabad a háborúra és az azt támogató korrupt vezetőkre pazarolni. A magyarok pénzét a magyar emberekre kell fordítani. Pont.

A Monaco hadtest a következő linken tekinthető meg: https://youtu.be/qn8kINU519E

A háborús veszély nem múlt el, mert az EU - leszámítva Csehországot, Magyarországot és Szlovákiát - továbbra is a háború felé mozdul, arra tart.

2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣-ban is a magyar családokért dolgozunk!
Kevesebb adó, több támogatás, kiszámíthatóbb jövő – szavak helyett tettek.
Ezt az irányt visszük tovább az új évben is.

100 nap múlva hallgassunk a szívünkre és az eszünkre, szavazzunk a Fideszre és Orbán Viktorra! ❤️

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média