Szégyen
️
A Tiszának Weber parancsa volt fontos, nem Magyarország energiabiztonsága és a rezsicsökkentés.
Napló/2833: Édesanyám, édesapám és Lajos bátyám sírjánál a pesterzsébeti temetőben.
Szégyen
️
A Tiszának Weber parancsa volt fontos, nem Magyarország energiabiztonsága és a rezsicsökkentés.
️ Ha szép, ha nem, Brüsszel ezt érdemli!
A saját bőrünkön érezhetjük milyen a brüsszeli jogállam!
Érkeznek a gazdák az Európai Parlament elé!
Brüsszel nem azoktól fel, akik tönkretesznek, hanem azoktól, akik etetnek minket!
Az üzenet nem is lehetne világosabb! Von der Leyen csak rombolni tud, de végre a valakik (a gazdák, akik előtt minden elismerésünk) megmutatják neki, merre van az előre!
Az osztrákok imádják Magyarországot és irigylik a kormányunkat!
Világos üzenet a magyarok ellen szövetkezőknek
️
Az Európai Bizottság alelnöke bejelentette, hogy európai katonákat küldene Ukrajnába. Ez egy újabb öles lépés egy közvetlen európai–orosz konfliktus irányába, amely a harmadik világháború veszélyét…
Megvédjük Magyarországot! Nem fogunk belesodródni a háborúba senki kedvéért!