A 2026-os választás, ami áprilisban vár ránk, lesz a háború előtti utolsó választás.
Amilyen kormányunk lesz 2026-ban, annak a kormánynak kell majd megküzdenie Magyarországért és kimenteni…
Kecskeméten találkoztak a Digitális Polgári Körök
A 2026-os választás, ami áprilisban vár ránk, lesz a háború előtti utolsó választás.
Amilyen kormányunk lesz 2026-ban, annak a kormánynak kell majd megküzdenie Magyarországért és kimenteni…
Két videóinterjút adtam ma a DPK kecskeméti háborúellenes gyűlésén, fotó: BAON
Találkozások a Digitális Polgári Körök kecskeméti háborúellenes gyűlésén 
Kollégiumi hétvége Lakiteleken, a Hungarikum Ligetben – A Boldog Ceferino Kollégium előadója volt Balogh Tibor, képzőművész.
Szánalmas erőlködés a Tisza-szekta részéről!
👌Szabadság vándorai - Radics Gigi + Curtis, Kecskemét, Háborúellenes gyűlés
150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 22. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
“Ahhoz, hogy kimaradj a háborúból, erőre van szükség. A gyengéket mindig beletolják a háborúba, ezért nekünk minden eszközt meg kell ragadnunk ahhoz, hogy Magyarországot erőssé tegyük”
A Partizán-interjú előtt sem unatkoztam.
17 perc a balliberális sajtó többi képviselőjével.
Szép estét mindenkinek!
️NEMET mondunk a háborúra!
Háborúellenes gyűlés, Kecskemét.