A Keleti pályaudvar és a hozzá…
Az Orbán-interjúmban a miniszterelnök rögbis analógiájára azt sikerült mondanom, hogy ennek a sportágnak nincs itthon kultúrája.
A tudatlanságomért jutalmul Kiss Antaltól, a rögbiszövetség volt elnökétől egy nagyszabású kiadványt és egy tojáslabdát kaptam.
Anti amúgy egy kiváló magyar ember, nagyszerű szervező és publicista, aki szilárd lábakon áll mind hazafiságában, mind hitében.
Újabb AFD-s politikus veszítette életét tartományi választások előtt.Ez már a 4. eset. Ez Németország! Részvétem 
Kíváncsi vagyok, ki lesz az első tiszás, aki fel fogja vetni, hogy Magyar Péter tulajdonképpen a Tóni embere... 

Zokogva röhögős!