Ha Románia egy tejjel-mézzel folyó Kánaán, akkor hogyan lehetséges a kormánypártok súlyos veresége?
Egész nap csendben voltam ezügyben, de szerintem míg a nőnapnál van egyetemleges köszöntés, addig anyák napjánál nincs. Ott egyedül én köszöntöm anyukám. Ott ne köszöntse szomszéd, kollega, színész vagy politikus!
/posztok.hu





