Veletek vagyunk György Hajnalka! 
❤️
Szoboszlai nagyképű volt, de kinőtte. Ma már Puskás-szint.
#szobó #puskás #liverpool
Szoboszlai nagyképű volt, de kinőtte. Ma már Puskás-szint.
#szobó #puskás #liverpool
Veletek vagyunk György Hajnalka! 
❤️
️Zelenszkij csak szemben kapott helyet!
Azt írja: »Ne féljetek.« Nem tudom, de én már ha fél percet látok ebből az emberből, félelem támad bennem, mert akkora arrogancia és düh árad belőle. AGRESSZIÓ
“Lacika”, a mosdó és a vonat ördögi körének esete
A Magyar Újságírók Országos Szövetsége szerint a sajtószabadság nem terjed ki azokra, akik beszámolnak a Tisza-csomagról.
Milyen szép is ez a kollegialitás...ja, nem ide!!
Tiszának nevezte el Zelenszkij a mérnök-utász zászlóaljat!
Véletlen lenne?
Magyar Pétert többen tartják ellenszenvesnek, mint szimpatikusnak, miközben a Tisza Párt további politikusait másfél év aktív politizálás után sem ismeri a magyar társadalom jelentős része. Orbán…