🏴 Történelmünk sötét napja a mai 1️⃣9️⃣5️⃣6️⃣. 1️⃣1️⃣. 0️⃣4️⃣
November 4-én hajnalban az ország egész területén megindult a szovjet támadás.
Sajnos még mindig vannak olyanok, akik "ünnepként"…
🏴 Történelmünk sötét napja a mai 1️⃣9️⃣5️⃣6️⃣. 1️⃣1️⃣. 0️⃣4️⃣
November 4-én hajnalban az ország egész területén megindult a szovjet támadás.
Sajnos még mindig vannak olyanok, akik "ünnepként"…
A szemkilövető bukott miniszter
Olvasom a biztonságpolitikai elemzők véleményét, miszerint, ha a Hamász terrorszervezetet nem törlik el a föld színéről, akkor újabb humanitárius katasztrófával néz szembe Európa.
Ez konkrétan…
"Ha elérhetetlen, szent a cél
Az elbukás is ünnepély." 
November 4.
Gloria Victis! 
A kommunisták fetrengve is csak Gecy ronda kommunisták, bár így egy fokkal elviselhetőbb a jelenlétük
️
❤️
November 4 mit jelentett a családomban?
Nagyapám le ment kenyérért, mire visszaért addigra szitává lőtték a házukat.
4 testvére, édesapja, édesannya meghalt és minden szénné éget a lakásban. Nem maradt…
Ahelyett, hogy Brüsszel még mindig beengedi a terroristákat, ideje lenne, hogy végre megvédje az európaiakat tőlük és támogassa a határvédelmet ellátó országokat
Ez annyira… annyira unalmas és szánalmas. Mióta is hallgatjuk?! Monor? Antall kormány?
És még mindig itt vannak.
Fiúk, sajnos ez egy elavult, fel nem robbant bomba.
Egyébként menjetek, ha annyira…