Én mindent meg fogok tenni, hogy ez a város végre haladhasson, a szó szoros és átvitt értelmében is.
Újfehértón Kiss Ernő a mi jelöltünk - a helyi iskola igazgatójaként pontosan tudja, hogy a fejlődés kulcsa a csapatmunka. Egyszemélyes vezetés és semmittevés helyett éppen ezért közös munkát ajánl. Azért, hogy Újfehértó méltó kezekbe kerüljön, és a városban újra béke legyen, június 9-én szavazzanak Kiss Ernőre és csapatára!
/posztok.hu




Új művelődési házat kap Mernye!
️ Sárvár is a béke pártján!
️
