Mi nem engedjük, hogy az USA belepréseljen minket egy háborúba. Nem fogunk fegyvert szállítani és nem veszünk részt a háborúban.
Senki kedvéért nem engedünk a békepárti álláspontból. A tegnap esti szobafórumon is rengeteg szó esett a szomszédunkban zajló háborúról, szankciókról és annak a mindennapi életünkre gyakorolt hatásairól. Egyetértettünk abban, hogy a békében vagyunk érdekeltek és senki kedvéért nem szabad háborúpárti álláspontra helyezkednünk.
/posztok.hu




