Hamarosan beterjesztjük a beruházások új rendjét szabályozó kerettörvényt is. Azt akarjuk, hogy Magyarországon elsősorban magyarok építsenek, magyar korszerű tudással, magyar alapanyagból, a magyar gazdaság érdekeit szolgáló létesítményeket és infrastruktúrát.
Görgess tovább!
10 perces “villáminterjú” a Telexnek a Parlament folyosóján. Válaszoltam. Mindenre is.
Nukleáris energia nélkül nincs biztonságos energiautánpótlás, nincs megfizethető energia Európában. Ezért döntöttünk Paks II megépítése mellett, hogy biztosítsuk Magyarország energiaellátását.
Most, 2022-ben a gazdasági bajok oka az orosz–ukrán háborúra adott válasz, vagyis a háborús szankciók és az azok miatt sokszorosára emelkedő energiaárak.