Jászberényben is gyűjtjük az aláírásokat
Holnap az alábbi helyszíneken várjuk Önöket:
Tiszasüly - Piac tér
8:00-11:00
Jászfelsőszentgyörgy - Piac tér
8:00-11:00
Alattyán - Piac tér
8:00-11:00
Jászfényszaru…
Kemény küzdelmet kell folytatnunk azért, hogy meggyőzzük az embereket: április 3-án ne hagyják kiénekelni a sajtot a szájukból. Senki kedvéért ne szavazzanak a saját érdekeik ellen és ne hagyják magukat távol tartani a szavazóurnáktól! Ebben a küzdelemben mindenkire szükség lesz. (…) Szükség lesz a harciasságunkra, amivel megvédjük magunkat és az igazunkat. Szükség lesz a béketűrésünkre, amivel ellenállunk a provokátoroknak. Szükség lesz a hitünkre és a meggyőződésünkre. Szükségünk lesz egymásra, mert Magyarországnak szüksége van ránk. Arra, hogy előre menjünk, ne hátra!
Jászberényben is gyűjtjük az aláírásokat
Holnap az alábbi helyszíneken várjuk Önöket:
Tiszasüly - Piac tér
8:00-11:00
Jászfelsőszentgyörgy - Piac tér
8:00-11:00
Alattyán - Piac tér
8:00-11:00
Jászfényszaru…
🟠Hajrá V4-ek
️



🟠Hajrá Franciaország
️
🟠Hajrá Európa
️
(V4+Franciaország Külügyi bizottsági találkozó)
A Visegrádi Csoport (V4) európai uniós fejlesztésekért felelős minisztereinek találkozója
A nagy hitelminősítők is igazolják a magyar gazdaságpolitikát.
„Rákay Philip interaktív fóruma” album
Interaktív fórum Jászberényben Rákay Philip kommunikációs szakemberrel és Szentesi Zöldi László újságíróval.
Hajrá Jászság! 
Töretlen hittel és lelkesedéssel …
☝️ Továbbra is folytatódni fog a határon túli magyar közösségek támogatása Erdélyben és Székelyföldön, amennyiben az emberek újra bizalmat szavaznak a kormánynak az április 3-i választáson.
"Ezért…
FEBRUÁRBAN
10 százalékkal nő a tanárok és az óvónők fizetése.
15 százalékos emelést kapnak az egyetemi oktatók.
🪖👮 10 százalékos béremelést kapnak a rendvédelmi dolgozók és a katonák.
🪖 6 havi…
Több mint 1000 munkahelyet teremt a Debrecenben épülő BMW gyár.
Magyarország az elektromos autózás korszakában is a világ vezetői között lesz! 
Gyűlnek a támogatói aláírások a Csepeli Piac bejáratánál és a Tóth Ilona Egészségügyi Szolgálat épülete előtt is.
Előre megyünk, nem hátra! 
