Közel-keleti viszonyok a brüsszeli pályaudvaron a migráció miatt
.
Szegeden a házasságkötő teremben fogadtak minket, mi pedig igent mondtunk!
Az ÉKM vidéképítő turné negyedik állomásán, Botka László polgármesterrel átbeszéltük azokat a fejlesztéseket, amelyek a város versenyképességét javítják. Hatalmas beruházást hoz Szegedre a BYD, amelyet nagyvolumenű infrastruktúra fejlesztéssel támogatunk: újra kell szervezni a város közlekedését, új lakóövezeteket kell létrehozni, új hidat kell építeni és meg kell oldani a röszkei határátlépés problémáját. A város fejlesztésében partnerei leszünk a szegedieknek, mint ahogyan ők is partnerei az ország fejlődésének.
/posztok.hu
!

Köszönjük a munkádat, Polgármester Úr!


