Magyar Péter cseh frakciótársa nyíltan elmondta, hogy a Magyarország elleni brüsszeli büntetéseknek semmi közük a jogállamisághoz.
A cseh néppártiaknak Ukrajna az első. Ha nem támogatjuk az újabb…
Zelenszkij zsarolása ellen Te is tehetsz!
1) Töltsd ki és küldd vissza a nemzeti konzultációt! Ne a magyarokkal fizettessék meg a háború árát! Eddig már több, mint 270 ezren visszaküldték, köszönjük!
2) Április 12-én szavazz a Fidesz-KDNP listátjára és jelöltjeire! Nekünk mindig a magyarok érdeke az első. Akkor is kiállunk a maygar érdekekért, ha Zelenszkij és Manfred Weber zsarolnak minket! A tiszás képviselők akkor sem állnak ki a magyar érdekekért, amikor az ukrán kormány leállítja a kőolajszállításokat Magyarországra.
Magyar Péter cseh frakciótársa nyíltan elmondta, hogy a Magyarország elleni brüsszeli büntetéseknek semmi közük a jogállamisághoz.
A cseh néppártiaknak Ukrajna az első. Ha nem támogatjuk az újabb…
Zelenszkij nem hajlandó átengedni az orosz kőolajszállításokat Magyarországra. Mit szól ehhez a Tisza?
Tovább szítja a háborús feszültséget Ukrajna: drónokkal támadták a Barátság kőolajvezetéket! Üzemanyagválságot akarnak elérni Magyarországon!
Igazság órája 57. epizód - Selmeczi Gabriella
Ők nagyokat mondanak, mi meg
a végén nagyot nyerünk!
A Család'26 legfrissebb adásában az árréscsökkentésről beszélgettünk. Mit jelent ez a családoknak, a nyugdíjasoknak és milyen hatással van a gazdaságra?
Link a kommentben.
️ Németországban is látják: Zelenszkij azt a színvonalat képviseli, ahova nem szabad lesüllyedni!
Kiakasztottuk a Néppártot, amiért nem adunk gázolajat Ukrajnának, blokkoljuk a 90 milliárdos ukrán hadikölcsönt és a 20. szankciós csomagot!
️ Magyar Péter elv- és párttársa meg is találta a megoldást…