🤝 A szerb-magyar kapcsolatok a történelem során gyakran kedvezőtlenek voltak, de ő és Orbán Viktor miniszterelnök felismerte: kölcsönös bizalom nélkül nincs stabilitás egyik országban sem.
Ukrajna nem az Európai Unió tagja, Ursula von der Leyen pedig nem az Ukrán Bizottság elnöke. Különösnek hathat, hogy ezt a tényt újra rögzíteni szükséges. Azonban aki hallotta mostanában Ursula von der Leyen háborús megszólalásait, az nem fog meglepődni. A Bizottság elnöke többet beszél a háborúról és Ukrajnáról, mint bármi másról. Von der Leyen szerint a következő időszakban Ukrajnán lesz a prioritás. Támogatások, fegyverküldés és mielőbbi uniós tagság. Érthetetlen és elfogadhatatlan ez a megközelítés. Ez teljesen szembe megy az EU és a magyar emberek érdekével. A sokszorosan leszerepelt elnök körme szakadtáig fog harcolni azért, hogy Európát belerángassa az ukrajnai háborúba. Még akkor is, ha ezzel Európa jövőjét veszélyezteti. Ez jelenti ugyanis neki a politikai túlélést. Ez az egyetlen ügy, amiben még számíthat az Európai Parlament többségének támogatására.
Mi, magyarok, ebből nem kérünk! Ursula von der Leyen nem az európai emberek érdekeit képviseli. Így egyetlen megoldás maradt: mennie kell!
🤝 A szerb-magyar kapcsolatok a történelem során gyakran kedvezőtlenek voltak, de ő és Orbán Viktor miniszterelnök felismerte: kölcsönös bizalom nélkül nincs stabilitás egyik országban sem.
Petri Bernadett miniszteri biztos, a Nők a párbeszédért egyik alapítójaként is bemutatkozik ma a csoportban.
️

Lakhatási támogatási programot indítunk a fővárosban szolgálatot teljesítő rendőröknek.
(Gulyás Gergely)
Az antiszemitizmus újra erősödik Európában. És ez egyértelműen a tömeges bevándorlás és a brüsszeli elit hibája!
Parlament: Gazdasági Bizottság meghallgatás
Harcosok Órája
A radikális baloldal új gazdatestet talált magának a palesztin-ügyben
A mai napon Magnus Brunner belügyekért és migrációért felelős európai biztossal találkoztam, aki az antiszemitizmus elleni küzdelemért is felel.
️Megosztottam hazánk tapasztalatait, bízva abban, hogy…
Találkozzunk október 23-án a Békemeneten
️
Együtt erő vagyunk! 
❤️
Ennyi.
Nem a káoszban és a széthúzásban, hanem a rendben és a biztonságban látjuk Magyarország jövőjét. - Lázár János