A magyar csapat bronzérmes lett a Bocuse d’Or-on, a világ legrangosabb szakácsversenyén. 
Óriási, gratulálunk! 
előre megy, nem hátra!
A világ legrangosabb szakácsversenyén, a Bocuse d’Or-on a magyar csapat a 3-ik lett!
👍🥉
Gratulálunk a fantasztikus eredményhez!
/posztok.hu




️
! Kodály Zoltán szobrával, Szabó Dénes Kossuth-díjas karnaggyal, Szarvas József Kossuth-díjas…
️


