Ha elvész a szabadság, mi magunk is elveszünk.
Dicsőség a hősöknek!
1956. október 23-án nemcsak a magyar nemzet került ki a kommunista pokolból, hanem a Ferencváros is visszatért a mennyországba.
Pedig a baloldali diktatúra mindent bevetett: elvették a címerünket, elvették a színünket, elvitték a legjobbjainkat. Üldöztek, fasisztának bélyegeztek minket. Tilos volt kimondani, hogy “Hajrá, Fradi!”
A forradalommal a magyar nemzet és a Fradi is újjáéledt.
Dicsőség a hősöknek!
Ha elvész a szabadság, mi magunk is elveszünk.
Dicsőség a hősöknek!
Elindult az ünnep: október 23-án reggel katonai tiszteletadással felvonták a nemzeti lobogót a Parlament előtt az 1956-os forradalom és szabadságharc 66. évfordulóján.
Tisztelet a hősöknek!
Október 23.
Beszéd hamarosan itt, élőben.
Katonai tiszteletadással, Novák Katalin köztársasági elnök jelenlétében felvonták a nemzeti lobogót az 1956-os forradalom és szabadságharc 66. évfordulóján.
1956-ban és most is az ország függetlensége a legfontosabb! 
A magyarok odaadása a szabadságért, a szuverenitásért nem újkeletű. Ahogyan történelmünket végigkísérte az ezért való küzdelem, úgy jelent ez meg 1956 októberében is. Ezt a harcot azóta is megvívjuk…
Nagynyárád-Unter den Linden
A napsugarak még simogatnak,
de az ősz már erősen szorongat.
:Karolina Kiss
Dicsőség 1956 hőseinek! 
“Elindultam a Bem-szoborhoz. Mire odaértem, óriási tömeg volt. Megálltam a menet szélén. Veres Péter beszéde és Bessenyei szavalata után egyre forrósodott a hangulat. Az elején még tényleg csak a…