Köszönöm, köszönjük


Óriási büszkeséget és örömöt éreztem, amikor április 3-án este szembesültem vele, hogy 12 év elteltével is mennyien bíznak bennünk.
Remélem még sok hasonló élményben lesz részem!
Önök mit éreznek most?
Köszönöm, köszönjük


„Magyarország egy sikeres ország!”
(Orbán Viktor)
Kölcsönszék visszajár! Szerencsét hozott, 4 év múlva megint elkérjük.
Egyre több gyerek tanulhat meg úszni. 2013 óta 26 tanuszoda készült el, 18 építés alatt áll és további 40 építését tervezzük még. A várpalotai így néz ki.
Azért ez így elég aggasztó
️
👉 Olaszországban elrendelte a kormány, hogy a hivatalokban nyáron tilos légkondival 27 fok alá hűteni a levegőt, jövő télen pedig nem fűthetik 19 foknál melegebbre az…
Szenvedélyünk Magyarország! Folytatjuk a munkát.
Ennyi.
️Különleges kávét kaptam egy nagyszerű barátomtól.
Minden fontos látható.
Két célom van:
️A magyar érdekek képviselete.
️ Dolgozni azért, hogy a Pest 2-es választókörzetben, Budakörnyékén élő emberek…
Az infláció és az orosz szankciók miatti európai gazdasági válság ellenére az irány változatlan: mindent megtesz a kormány annak érdekében, hogy a magyar családok tovább erősödjenek.