Miklósa Erikával, a MOL-Új Európa Alapítvány kuratóriumi elnökèvel és Szita Károllyal, a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnökével Kecskeméten segítettünk kiválasztani a VárosFa programban részt…
Dzurják József "Csöpi" a mai napon lett 60 éves!
A Ferencvárossal bajnoki címet és Magyar Kupát nyert, később edzőként az utánpótlásban és a futsal csapat mellett is tevékenykedett.
Sajnos nem csak a pályán kellett helytállnia, 2009-ben a leukémiával is szembenézett. A kórt igazi harcosként legyőzte és visszatérhetett közénk. Jelenleg a bajnoki címvédő öregfiúk-csapat vezetőedzője.
Isten éltessen sokáig!
/posztok.hu

️Látjuk, hogy a jelenlegi helyzetben bizonytalan, gyorsan változó a világgazdasági környezet. 




Híd épül a Dunán Kalocsa és Paks között
Böjte Csaba atya tegnap esti…

