„A Tisza meg a DK nem támogatja a 14. havi nyugdíjat, ez igaz. Ők át akarják alakítani a nyugdíjrendszert. Az rossz ötlet, a 14. havi jó ötlet. Nem támogatják a családtámogatásnak azt a formáját, hogy adómentességet adjunk a legalább két gyermeket vállalt édesanyáknak.Szerintünk ez belefér. Ők nem támogatják azt, hogy kétszeresen növeljük a gyerekek után járó adókedvezményt. Szerintünk belefér."
Orbán Viktor
Görgess tovább!
Piros lap! A kétszínű ellenzék korábban támadta a stadionokat, most a nemzeti büszkeség részének tartják.
👍 Jó ütemben halad az új bölcsőde építésének előkészítése, és hamarosan az óvodában is megkezdődhetnek a felújítási munkák. 👍 A két projektre összesen 106…